Bambusové uteráky a osušky
admin on máj, 27, 2019

Kvalitné bambusové uteráky a osušky sú vyrobené z bambusového vlákna. O kvalite tohto materiálu sme už písali aj v predchádzajúcich článkoch, ale smelo môžeme opakovať, že bambus obsahuje látku, ktorá zabraňuje šíreniu a množeniu baktérií, plesní a kvasinkám. Práve táto vlastnosť bambusu je najdôležitejšia pre alergikov, ktorých chráni pred chorobami. Pripomeňme ešte vysokú savosť materiálu, ktorý absorbuje do seba až 4 krát viac vody ako bavlna. Je to pomerne nový materiál na trhu, ale má veľké úspechy.

Pri výrobe textílie pre uteráky a osušky však bambusové vlákno sa mieša spolu s bavlnovým vláknom v pomere 7 : 3. Samozrejme tento pomer nie je náhodný , sú podložené so skúsenosťami aj empirickými skúškami. Bambusové uteráky a osušky na dotyk sú veľmi jemné a príjemné s krásnym hodvábnym  leskom. Samozrejme z tejto bambusovej textílie sa vyrábajú aj iné produkty ak napríklad župany, obliečky, návliečky, plachty na posteľ, kuchynské sety a iné.

Veľkoobchod a internetový obchod Night In Colours má výrobný závod v Turecku, odkiaľ odoberá už hotové produkty. Vieme , že tamojší textilný priemysel je svetoznámy, používajú vo výrobe nové materiály a technológie. Pri výrobe nových produktov, čo sa týka funkčnosti a dizajnu, aktívne spolupracujeme s výrobcom kvôli najlepším výsledkom pre našich zákazníkov.

Pri nákupe si treba uvedomiť, že koľko kusov uterákov a osušiek si máme kupovať, aby sme mali stále dosť, vrátane aj náhradné kusy. Počítajme aj s návštevami, poprípade aj s nečakanými služobnými cestami a tak aj počet uterákov sa trošku navýši.

V tejto oblasti, ako aj všade, kde používame bytový textil, nezabúdajme na časté pranie uterákov a osušiek so šetrným prístupom. Dnešné gazdinky s tým majú bohaté skúsenosti.

Sloganom našej firmy zostáva naďalej kvalitné bývanie – s využitím bytového textilu. Máme len kvalitný tovar za veľmi dobré ceny. Dúfame, že ste našli inšpiráciu po prečítaní nášho článku a dostanete chuť u nás nakupovať.

PREVIOUS READING

Veľkoobchod s bytovým textilom

NEXT READING

Luxusné bambusové obliečky

Added to Cart Successfully!

View Cart
X