Krepové obliečky vysokej kvality
admin on máj, 27, 2019

Kvalitné krepové obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny s  metódou tradičného krepovania. Názov krep pochádza z francúzštiny a je to tkanina vyrobená z priadze, bavlny. Pre krep je charakteristickým znakom vlnitý a zrnovitý povrch. Tieto obliečky nie je potrebné žehliť, čo je ich poprednou výhodou. Vidíme, že vedľa  bavlnených a bambusových obliečok máme aj krepové obliečky, ktoré sú takisto veľmi obľúbené a stále viacej sa z nich predáva.

 Aké sú vlastnosti tohto materiálu ?

–          Savosť materiálu, pri potení sa problém vyrieši za nás materiál

–          Priedušnosť, materiál prepúšťa vzduch, obliečky dýchajú

–          Príjemný pocit pri hmate materiálu, hebkosť

–          Dlhá životnosť materiálu, z dôvodu, že krepové obliečky sa nežehlia, opotrebovanie je nižšie

Kvalitnými krepovými obliečkami ušetríme aj veľa drahocenného času  vďaka tomu, že obliečky sa nežehlia. Po opraní stačí len zavesiť a máte po starostiach. Pri nákupoch tento faktor môže byť rozhodujúci. Máme kvalitné materiály za veľmi dobré ceny. Náš výber je veľmi pestrý, máme rôzne veľkosti aj farebné prevedenia produktov a tak určite si u nás vyberiete.

Krepové obliečky Magnolia ružová v cene od 26,90 eur do 38,90 patria medzi naše najpredávanejšie produkty v tejto kategórii. Obliečka má kombináciu kvetinového a pásikavého vzoru.

Našim sloganom firmy Night In Colours naďalej zostáva kvalitné bývanie – s využitím bytového textilu a veríme, že aj naše produkty Vám v tom pomáhajú. Kvalitné krepové obliečky pri súčasnom zvýšenom dopyte nás potvrdzujú v tom, že sme na správnej ceste.

PREVIOUS READING

Kúpeľňový textil

NEXT READING

Veľkoobchod s bytovým textilom

Added to Cart Successfully!

View Cart
X