Luxusné bambusové obliečky
admin on máj, 27, 2019

Luxusné bambusové obliečky sú ďalšou položkou nášho porfólia. Bambus, ako rastlina sa využíva na výrobu bambusového vlákna, ktoré tvorí základ pre bambusovú textíliu. Z tohto materiálu nám dnes vyrábajú aj luxusné bambusové obliečky na naše periny, paplóny. Bambus je prírodný materiál, rastie rýchlo vo vlhkom ovzduší, nepotrebuje chemické ošetrenie a tým chráni životné prostredie.

Čo ešte vieme o bambusovej textílii?

Táto textília je známa už veľmi dlho, ale v dnešnej podobe ju poznáme len krátko od začiatku 21. storočia v dnešnej podobe. Vymysleli a hlavne aj vyrábajú v Číne. Bambusová textília sa vyznačuje s vysokou hebkosťou a jemnosťou čo sa vyrovná aj hodvábu a kašmíru. Tejto jemnosti a príjemnému dotyku sa nedá odolať.

Okrem tejto vlastnosti bambusová textília má aj ďalšie výhody napríklad absorbuje, nasáva do seba veľké množstvo vody. Podľa odborníkov až šesť krát viac ako iný bežný materiál. Práve preto sa využíva tam, kde má hlavné opodstatnenie a to v kúpeľni, kuchyni a spálni. Kúpeľňový textil obsahuje bambusové uteráky a osušky, bambusové župany, v kuchyni máme kvalitné bambusové utierky a podložky a v spálni sa vyznačujú luxusné bambusové obliečky.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou bambusovej textílie je antibakteriálna vlastnosť. Bambus totiž obsahuje látku, ktorá zabraňuje tvorbe plesní, baktérii a kvasiniek. Podľa toho sa tak nevytvára ani ten nepríjemný pach. Je to úžasná pomoc pre alergikov.

Z ďalších vlastností ešte pripomeňme priedušnosť a nižšiu tepelnú vodivosť, ktoré vlastnosti sú ako stvorené pre bambusové obliečky.

Kúpili ste si už produkt z bambusovej textílie? Cítili ste už jemnosť tohto materiálu na pokožke?

Keď nie tak príďte k nám  a presvedčte sa o kvalitách tohto materiálu a produktov, ktoré predávame. Tí čo túto problematiku poznajú, iste nám dajú za pravdu.

Nightincolours internetový obchod a veľkoobchod špecialista na bytový textil, popredný predajca bambusových výrobkov predáva luxusné bambusové obliečky za veľmi dobré ceny.

PREVIOUS READING

Bambusové uteráky a osušky

Added to Cart Successfully!

View Cart
X