Veľkoobchod s bytovým textilom
admin on máj, 27, 2019

Veľkoobchod s bytovým textilom je dôležitou súčasťou našej činnosti. Oslovenie – bytový textil veľkoobchod – je charakteristické pre spoločnosť  s ručením obmedzením Night In Colours, ktorá pracuje v oblasti predaja bytového a metrového textilu už dlhé roky na Slovensku v Bratislave.

Nightincolours dováža produkty hlavne z Turecka z výrobného závodu v Denizli, ale vyrábajú sa aj na Slovensku pod našim vedením presne podľa stanovených kritérií. Tieto produkty sú vyrobené a predávané pod našou značkou. Ázijský trh vo výrobe bytového textilu je svetoznámy a preto sa aj snažíme vyrobený kvalitný tovar predávať v Európe, konkrétne na Slovensku, v Českej republike ale aj v okolitých štátoch. Používame len ten najkvalitnejší textil na výrobu produktov, ako bavlna, bambus a ďalší materiál.

Nightincolours využíva pri vedení spoločnosti dlhoročné medzinárodné skúsenosti v tejto oblasti. Hľadáme stále  nových obchodných partnerov doma i v zahraničí na zvýšenie objemu predaja tovaru. Predávame len certifikovaný tovar, ktorý vyhovuje prísnym normám, podľa platných zákonov a nariadení SR a EÚ.

Veľkoobchod s bytovým textilom je pre nás dôležitý. Spoločnosť predáva okrem veľkoobchodu aj formou internetového obchodu, aby uspokojil aj domácich zákazníkov. Samozrejme sme nezabudli ani na maloobchodníkov, ktorí u nás môžu tiež nakupovať a zároveň predávať. Náš predaj má veľkú odozvu medzi ľuďmi, o tom svedčí aj stúpajúci predaj našich produktov. Máme vypracované rôzne druhy programov, ako spálňový, kuchynský, kúpeľňový a hotelový. Tieto programy sú aktualizované podľa účelu použitia tovaru.

Ponúkame široký sortiment tovaru. Spálňový textil obsahuje obliečky a návliečky, plachty na posteľ, paplóny  a vankúše, prehozy a chrániče matraca. Kúpeľňový textil, ktorý do seba zahrnuje uteráky a osušky, župany, žinky, kúpeľňové a WC predložky a podobne. Kuchynský textil obsahuje kuchynské utierky, chňapky, sedáky, obrusy, vankúšiky, záclony podložky na podlahu a pod riad. Samozrejme náš sortiment je okrem spomínaných produktov je oveľa väčší a rôznorodejší.

Nightincolours, teraz už môžeme povedať veľkoobchodník s bytovým aj metrovým textilom zaoberá významné miesto na trhu a so svojou činnosťou pomáha naplniť slogan firmy a to, kvalitné bývanie – s využitím bytového textilu.

PREVIOUS READING

Krepové obliečky vysokej kvality

NEXT READING

Bambusové uteráky a osušky

Added to Cart Successfully!

View Cart
X